Woodway 4Front 19" LCD HDTV profesionālais skrejcelinš

 Woodway 4Front 19" LCD HDTV profesionālais skrejcelinš
 Woodway 4Front 19" LCD HDTV profesionālais skrejcelinš
 Woodway 4Front 19" LCD HDTV profesionālais skrejcelinš
  •  Woodway 4Front 19" LCD HDTV profesionālais skrejcelinš
  •  Woodway 4Front 19" LCD HDTV profesionālais skrejcelinš
  •  Woodway 4Front 19" LCD HDTV profesionālais skrejcelinš

Woodway 4Front 19" LCD HDTV profesionālais skrejcelinš

  • Ražotājs Woodway
  • Artikuls W1229
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
Ši prece nav noliktavā -
16637.50€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

Woodway 4Front Skrejceliņš

Woodway 4Front skrejceliņš ir izveidojis jaunus standartus konkurentu skrejceliņiem, būt inovatīviem, sekot līdz tendencēm, kvalitāte, kas kalpo mūžīgi, kā arī ērti risinājumi visām cilvēku vēlmēm. Šis ir tieši tas pats modelis, tikai ar lielu LCD HDTV ekrānu, kurš sniedz iespēju skatīties skatīties filmas, seriālus, vai pat izmantot ZWIFT aplikāciju. Skriešana uz šī skrejceliņa pēc sajūtām ir tieši tāda paša, kā skriešana ārtelpās, nodrošinot dinamisku, drošu un ērtu treniņu katru reizi, kad to izmantojat. Šī skrejceliņa modelis ir jaunākais un inovatīvākais mūsdienu tirgū, nodrošinot trīs dažādas treniņu iespējas (vienā trenažierī) - tradicionālo (motorizēts), dinamisks (ātrāk jūs skriesiet, ātrāk tas darbosies) un pretestība (dinamiskais, bet ar pretestību). Tas ir ūnikums, ka vienā trenažierī ir iebūvētas trīs dažādas opcijas, jo parasti sporta zālēs, katrai no šīm opcijām ir atsevišķi trenažieri. Woodway trenažieriem ir patentēta viņu pašu skriešanas virsma - "Salt Belt", kas sniedz jums iespēju pat skriet ar plikām pēdām. Trenažiera apkopi varat ieplānot tikai pēc noskrietiem 241'401 km. Trenažiera konsole nodrošina visas nepieciešamās mūsdienu prasības, pieslēdzieties pie ZWIFT aplikācijas, sirds ritma mērītāja, uzziniet aktuālos treniņa datus - mūsdienīga sistēma! Izvēlieties kādu pretestību vēlaties, ātrumu (0-20km/h), vai pat slīpumu (0-15%), kamēr skrienat uz lielās 173 x 56 cm skriešanas virsmas.

Kāpēc tieši Woodway 4Front Skrejceliņš?

 

 

Dinamikas un Pretestības opcijas

Dinamiskā opcija sniedz iespēju siksnai kustēties brīvgaitā, padarot trenažieri par manuālu, jo ātrāk jūs skriesiet, jo ātrāk tas ies un otrādāk. Pretestības opcija ir ļoti līdzīga, tikai sniedz Jums iespēju izvēlēties sev vēlamo pretestību padarot treniņu daudz izaicinošāku. Kā arī varat mainīt trenažiera slīpumu 0-15%, daudz dažādu opciju vienā skriešanas trenažierī.

"Salt Belt" tehnoloģija

Woodway trenažieru skriešanas virsma ir izveidota no trieciena absorbējošiemmateriāliem, kas samazina iespēju iegūt nevēlamas traumas treniņa procesā, pasargājot locītavas un saites. Luksus priekšrocība, kuru neredzēsiet neviena cita zīmola skriešanas trenažieriem. 

Woodway kvalitāte

Salīdzinājumā ar citu trenažieru skriešanas virsmu, Woodway skrejceliņu skriešanas virsma ir izveidota no vulkanizētas gumijas, padarot to par daudz kvalitatīvāku. Pateicoties iepriekš minētajam faktoram, woodway skriešanas trenažiera virsmas apkope ir jāveic tikai pēc 241'401 noskrietiem kilometriem, desmit reizes lielāks km daudzums kā citiem trenažieriem.

Retāka apkope

Katra trenažiera dizains ir izveidots tā, lai nerastos liekas berzes, kas rezultētos skriešanas virsmas mainīšanā, vaskošanā un skriešanas virsmas apgriešanā. Ietaupiet naudu un laiku uz trenažiera labošanu un uzraudzīšanu, jo apkope tikai būs nepieciešama pēc 241'401 km.

Mazāks elektrības patēriņš

Woodway trenažieriem ne tikai nolietojuma termiņš ir ilgāks, bet pats skrejceliņš ir daudz efektīvāks nekā citi, samazinot elektrības patēriņu par 50% salīdzinājumā ar citiem trenažieriem. Zems elektrības patēriņš apvienojumā ar ilgāku nolietojumu, ilgtermiņā kompensējas mazākos izdevumos trenažiera lietošanā, kā arī uzturēšanā. 

Woodway - tiem, kuri meklē vislabākos skrejceliņus. Woodway zīmolam ir 45 gadu pieredze, ražojot vienus no labākajiem skrejceliņiem kvalitātes, inovāciju un efektivitātes ziņā. Woodway ir radīts profesionālām sporta komandām, sportistiem un slavenībām, kuri vēlas optimizēt savus treniņus ar atbilstošu kvalitāti, dizainu un ērtībām. Viņu trenažieros pat apvienoti vairāki skrejceliņu veidi, piemēram, tradicionālais (motorizēts) un mehāniskais skrejceliņš vienā. 

Woodway piedāvā dažādus skrejceliņu veidus, sākot no mehāniskajiem skrejceliņiem, kuriem nav nepieciešama elektrības padeve, turpinot ar tradicionālajiem (motorizētajiem) skrejceliņiem un pat ar trenažieriem, kuriem ir sava pretestība. Ja Jūs meklējat labāko no labākajiem, tad Woodway ir pareizā izvēle! 

Mēs esam šeit, lai atbalstītu Tevi ilgtermiņā!

Woodway Katalogi:

 

Dibinātājs: Willi Schoenberger      Galvenais birojs: Waukesha, ASV      Zīmols: Dibināts 1975. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2015

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

39

preces

━━

zīmolu varat sastapt

11+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions (L x W x H)

183cm x 89cm x 163cm

Running Surface (L x W)

183cm x 56cm

Unit Weight

201kg

Max User Weight

Running: 180kg

Walking: 360kg

Speed

0-20 km/h

Incline

0-15%

Resistance Mode

0-7.3kg

Voltage

115 VAC 20 A

Running Modes

Motorized

Dynamic

Resistance

Display

19" LCD HDTV

Aspect Ratio

16:9

Functionality

Apple Tap, Gymkit

USB

Yes, to export data or charge phone