TriggerPoint Iesaceju Komplekts (lielais)

TriggerPoint Iesaceju Komplekts (lielais)
  • TriggerPoint Iesaceju Komplekts (lielais)

TriggerPoint Iesaceju Komplekts (lielais)

  • Ražotājs Trigger Point
  • Artikuls TRG-MK6
  • Ir Rīgas noliktavā: 1
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
38.25€ 45.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

TriggerPoint Iesācēju komplekts (Lielais)

Vai Tu kādreiz esi domājis vai TriggePoint tik tiešām palīdz atjaunot muskuļus un atbrīvot ķermeni no saspringuma, un domā vai ir vērts pamēģināt to? Mēs varam ar pārliecību teikt - obligāti. Tieši šī iemesla dēļ mēs esam izveidojuši šo īpašo piedāvājumu, kas ir lētāks nekā citi komplekti, lai Jūs varētu izmēģināt un iepazīties ar TriggerPoint pasauli! CORE (46cm) Masāžas Rullis ir mīksts un domāts priekš lielām muskuļu grupām vispārīgai izmantošanai, pateicoties šī ruļļa mīkstumam, Jūs nekādīgi nevarat sevi satraumēt masāžas procesā. Toties MOBIPOINT ir daudz cietāks, un domāts priekš mazākām muskuļu grupām, kā piemēram, plaukstām un pēdām, kā arī ir domāts, lai varētu izmasēt dziļo muskuļu audus. Šī abi ruļļi pilda vienu un to pašu funkciju, noņem muskuļu saspringumu, samazina sāpes muskuļos, kā arī palielina asins un skābekļa cirkulāciju ķermenī, lai varētu ātrāk atjaunot ķermeni pēc treniņa un būt gatavs nākamajam treniņam. Izmēģinot šos TriggerPoint produktus, mēs paši tos izmantojam, tāpēc arī iesakām Jums! Ja vēlies vairāk uzzināt par šiem produktiem, apskaties šeit - MOBIPOINTCORE.

Komplektā iekļauts:

  • CORE (46cm);
  • MOBIPOINT.

TriggerPoint ir zīmols, kas izmaina cilvēku dzīves un kura mērķis ir dot cilvēkiem iespēju kustēties un justies labāk. TriggerPoint dizainā tiek atveidotas terapeita rokas, kas nozīmē to, ka katra masāža mājas apstākļos ir pielīdzināma masāžai terapeita kabinetā. Šie pašmasāžas rīki ir paredzēti visām vecuma grupām, ķermeņa proporcijām un sportiskajām spējām, lai ikvienam būtu iespēja uzlabot savu veselību mājās, sporta zālē vai ārā. TriggerPoint ir izcils pašmasāžas produktu zīmols labsajūtas uzlabošanai. 

TriggerPoint ražotāji uzskata, ka šīs terapijas izmantošana ikdienas darbos var uzlabot cilvēka veiktspēju, ātrumu, samazināt atveseļošanās laiku un pat novērst traumu veidošanos. Lielākā daļa TriggerPoint pašmasāžas rīku ir izgatavoti no specifiskiem anatomiskajiem putu ruļļiem, kas iedarbojas uz dziļajiem audiem. 

Iekļauj TriggerPoint savā ikdienas rutīnā un atraisi ķermeņa iekšējo spēku!

TriggerPoint Katalogs:

Dibinātājs: Cassidy Philips      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

4'442

preces

━━

zīmolu varat sastapt

19+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Nesen nopirka

Red Line Wrist Wrap
-18 %

Red Line Wrist Wrap

Harbinger
13.00 15.90 €