TriggerPoint ceļošanas komplekts

TriggerPoint ceļošanas komplekts
  • TriggerPoint ceļošanas komplekts

TriggerPoint ceļošanas komplekts

  • Ražotājs Trigger Point
  • Artikuls TRG-MK3
  • Ir Rīgas noliktavā: 2
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
49.49€ 56.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

TriggerPoint ceļošanas komplekts

Vai fitness un sports ir ļoti tuvs Tev un Tu nepalaid garām nevienu treniņa iespēju, pat, ja esi ceļojumā? Tad šis komplekts ir domāts tieši priekš Tevis, kā cimds rokai. Ja Tu esi iesaistīts jebkādos treniņos vai fitness nodarbībās, tad Tu zini, ka iesildīšanās pirms treniņa un masāža pēc treniņa ir viena no obligātākajām sastāvdaļām, un mēs to arī zinām, tāpēc esam izveidojuši šo ceļošanas komplektu tieši priekš Tevis. Ja Tu neatrodies mājās, esi ceļojumā, sporto pie dabas, tad šis komplekts ir ideāls priekš Tevis, tas ir kompakts, parocīgs un viegls. Komplektā ir iekļauti šādi produkti - MOBIPOINT, MB1, GRID Travel. Visiem šiem produktiem ir viens mērķis, samazināt muskuļu sāpes, noņemt muskuļu uztūkumu, kā arī palielināt asins un skābekļa riti ātrākai muskuļu atjaunošanai. GRID Travel ir domāts priekš lielākām muskuļu grupām, MOBIPOINT ir domāts priekš mazākām muskuļu grupām, piemēram, pēdām vai plaukstām, MB1 ir domāts arī priekš mazām muskuļu grupām, kā piemēram rokām un pleciem. Mēs zinām, ka fitness ir svarīgs, lai paliktu labā fiziskā formā, tāpēc piedāvājam šo izdevīgo komplektu, lai masāžu varētu veikt pat ceļojuma laikā. Ja vēlies uzzināt vairāk informācijas par šiem produktiem, paskaties šeit - GRID TravelMB1MOBIPOINT.

Komplektā iekļauts:

  • GRID Travel;
  • MB1;
  • MOBIPOINT.

TriggerPoint ir zīmols, kas izmaina cilvēku dzīves un kura mērķis ir dot cilvēkiem iespēju kustēties un justies labāk. TriggerPoint dizainā tiek atveidotas terapeita rokas, kas nozīmē to, ka katra masāža mājas apstākļos ir pielīdzināma masāžai terapeita kabinetā. Šie pašmasāžas rīki ir paredzēti visām vecuma grupām, ķermeņa proporcijām un sportiskajām spējām, lai ikvienam būtu iespēja uzlabot savu veselību mājās, sporta zālē vai ārā. TriggerPoint ir izcils pašmasāžas produktu zīmols labsajūtas uzlabošanai. 

TriggerPoint ražotāji uzskata, ka šīs terapijas izmantošana ikdienas darbos var uzlabot cilvēka veiktspēju, ātrumu, samazināt atveseļošanās laiku un pat novērst traumu veidošanos. Lielākā daļa TriggerPoint pašmasāžas rīku ir izgatavoti no specifiskiem anatomiskajiem putu ruļļiem, kas iedarbojas uz dziļajiem audiem. 

Iekļauj TriggerPoint savā ikdienas rutīnā un atraisi ķermeņa iekšējo spēku!

TriggerPoint Katalogs:

Dibinātājs: Cassidy Philips      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

4'442

preces

━━

zīmolu varat sastapt

19+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Nesen nopirka