Multi Jungle 4 - Adjustable Cross-Over

Multi Jungle 4 - Adjustable Cross-Over
  • Multi Jungle 4 - Adjustable Cross-Over

Multi Jungle 4 - Adjustable Cross-Over

422.07
/mēn
8300.79€

Preces cena norādīta ar PVN

Mēnešu skaits

*Kredīta kalkulatoram ir informatīva nozīme!

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
Life Fitness Strenght, MJ8

Multi Jungle 4 - Adjustable Cross-Over

Signature Series regulējamais kabeļu crossover nodrošina jūsu vingrotājiem 1:2 pretestības svaru kaudzes katrā pusē, un tam ir regulējami trīši. Cable Motion™ tehnoloģija izmanto lietotāja noteiktus kustību ceļus, kas ļauj izmantot gandrīz bezgalīgi daudz dažādu spēka treniņu iespēju, kas attīsta līdzsvaru, stabilitāti un spēku.

Kabeļi:-7x19 dzīslu konstrukcija, eļļots, neilona pārklājums atbilst ASV militārajām specifikācijām Polsterējums:- Konturveida spilvenos izmantotas veidotas putas, kas nodrošina izcilu komfortu un izturību. Rāmja apraksts:- 11 collu tērauda rāmis nodrošina maksimālu strukturālo integritāti; standarta gumijas kājiņas aizsargā rāmja pamatni un novērš mašīnas slīdēšanu; katram rāmim tiek veikta elektrostatiska pulverkrāsas pārklājuma apstrāde, lai nodrošinātu maksimālu saķeri un izturību. Rokturi:- Rokturi ir izgatavoti no izturīga uretāna kompozīta; Rokturi ir nostiprināti ar alumīnija apmalēm, kas novērš to slīdēšanu lietošanas laikā. Instrukcijas plāksnītes:- Viegli izpildāmas instrukcijas ilustrē pareizu lietošanu un muskuļus, kas apmācīti Treniņi:-4-1/2" (11 cm) un 6" (15 cm) diametra neilona trīši ar stiklšķiedras impregnētu neilona šķiedru un hermētiskiem gultņiem Apmetņi:- Standarta aizmugurējie apmetņi, pēc izvēles priekšējie apmetņi Svaru plāksnes un vadotnes:- Cietā tērauda svaru plāksnes. Augšējā svara plāksne ir aprīkota ar pašeļļojošām buksēm,7/16" (11 mm) diametra svara izvēles tapa magnētiski bloķējas un ir savienota ar kaudzi, lai novērstu zudumus Izmēri (garums x platums x augstums):- 28,5" x 167" x 94" (73 cm x 425 cm x 239 cm). Svars:- 980 lb (445 kg) Svara kaudzes svars kilogramos:- 95 kg (190 lbs)

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Life Fitness, lielākais fitnesa aprīkojuma ražotājs, tagad ar Life Fitness Connect lietotni ļauj kontrolēt savus treniņus jebkurā vietā uz un ārpus aprīkojuma. Ielādējot aplikāciju iOS vai Android ierīcē savienojieties ar Life Fitness kardio trenažieriem, lai sekotu līdzi saviem treniņu datiem, reģistrētu spēka treniņu vai skatītu mūsu plašo OnDemand treniņu bibliotēku, lai paātrinātu savu progresu! 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

Life Fitness Katalogi:

        

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━