Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi. Uzkrātās sīkdatnes var būt pieejamas arī mūsu pārbaudītiem un uzticamiem sadarbības partneriem (trešajām pusēm). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Esi par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu? Mēs arī! Draudzējamies! :)
Life Fitness Eliptiskais trenažieris E1 Track Connect 2753.73 EUR

Life Fitness Eliptiskais trenažieris E1 Track Connect

Šis trenažieris apvieno efektivitāti, funcionalitāti un ērtu, vienkārši saprotamu lietošanu. E1 eliptiskais trenažieris...

Lasīt vairāk
Life Fitness Eliptiskais trenažieris E1 GO 2259.95 EUR

Life Fitness Eliptiskais trenažieris E1 GO

Šis trenažieris apvieno efektivitāti, funcionalitāti un ērtu, vienkāršu un saprotamu lietošanu. E1 eliptiskais trenažieris...

Lasīt vairāk
Life Fitness Eliptiskais trenažieris E3 Track Connect 3485.38 EUR

Life Fitness Eliptiskais trenažieris E3 Track Connect

Trenažieris motivējošam mājas treniņam. E3 eliptiskais trenažieris ar WhisperStride tehnoloģiju aptver iespējas, kas ikreizi...

Lasīt vairāk
Life Fitness Eliptiskais trenažieris E5 Track Connect 5779.66 EUR

Life Fitness Eliptiskais trenažieris E5 Track Connect

Trenažiera daudzpusība piedāvā treniņus, kas vienmēr motivēs trenētes atkal un atkal! E5 pielāgojamais eliptiskais trenažieris ir...

Lasīt vairāk
Life Fitness Integrity Eliptiskais trenažieris 3982.70 EUR

Life Fitness Integrity Eliptiskais trenažieris

Life Fitness Integrity Series eliptiskais trenažieris ir pārbaudīts, izturīgs un ērts modelis ar izcilo biomehāniku un samazinātu...

Lasīt vairāk
1. lapa no 1

Eliptiskie trenažieri

Eliptiskie trenažieri ir vieni no populārākajiem trenažieriem sporta klubos, jo tie piedāvā zemas intensitātes kardio treniņu, tajā pašā laikā nepārslogojot locītavas. Tā ir arī lieliska trenažiera izvēle mājās. Pirms jūs izvēlaties savu eliptisko trenažieri, izlasiet kādiem parametriem ir jāpievērš uzmanība.

 

10 būtiskākie faktori, kas ir jāņem vērā izvēloties elipteri:

1) Eliptera soļa garums un pedāļu lielums (Stride lenght) – būtisks rādītājs, lai kustība būtu komfortabla. 

2) kustība – svarīgi lai trenažiera kustība ir dabiska un plūstoša. LifeFitness piedāvātie eliptiskie trenažieri ir veidoti uz komerciālo trenažieru bāzes, saglabājot to pašu dabisko biomehāniku, kas ir komerciālajiem trenažierim.

3) rāmis – rāmim jābūt pietiekami izturīgam un stabilam, lai izturētu lietotāja svara slodzi un kustību. Vienmēr jāņem vērā ražotāja rekomendētais maksimālais lietotāja svars, izmantotais metāls (izmēri, materiāls), garantijas laiks. 

4) pretestība – tirgū pieejami modeļi ar divu veidu pretestības sistēmu – magnētisko un jostas (mehāniska). Magnētiskā pretestība rada vienmērīgu pretestību, un parasti tai ir arī vairāk pretestības līmeņi. Life Fitness elipteros tiek izmantota magnētiskā pretestība.

5) konsole un displejs - lai varētu kontrolēt treniņa procesu un lai tas būtu ilgtermiņā interesants un motivējošs būtiski ir šādi displeja rādījumi: distance, ātrums, kalorijas, pretestība, laiks, sirds ritms.

6) treniņu programmas un uzstādījumi - būtiski lai trenažiera treniņu programmas kalpotu arī kā papildus motivējošs instruments, tāpēc svarīgi, lai trenažierim noteikti būtu sirds ritma programmas. Sirds ritma programmas dod iespēju padarīt treniņus efektīvākus. Sirds ritmu visērtāk ir nolasīt no ap krūtīm apliekamas pulsa jostiņas nevis no rokturu sensoriem.

Piem. Programma „Fat Burn” – ievadot svaru, vecumu trenažieris ar pretestības palīdzību „notur” pulsu 65% līmenī no teorētiskā maksimuma, kas ir efektīvākais treniņa sirds ritms, lai ķermenis ņemtu enerģiju no tauku rezervēm.

Piem. Programma „Heart Rate Intervals” – dod iespēju, balstoties uz pulsu, izveidot treniņu programmu ar zemas un augstas intensitātes intervāliem, padarot treniņu salīdzinoši grūtāku ķermenim un neļaujot pierast.

7) troksnis - jūs negribēsiet, lai jūsu trenažieris izklausās pēc vilciena lokomotīves, un visi kaimiņi zina, ar ko jūs nodarbojaties.

8) garantija - pirms pērkat pārliecināties kādu garantiju piedāvā ražotājs un oficiālais pārstāvis. Life Fitness ražotie elipteri ir veidoti uz komerciālo trenažieru bāzes un ir paredzēti daudz intensīvākai slodzei.

9) serviss un apkalpošana - šis ir būtisks faktors, jo nereti gadās, ka nopirkto trenažieri, kas ir salūzis, atjaunot nav iespējams, jo pēc laika nav vairs ne tirgotāja, ne meistaru, kas spētu novērst vainu.

10) pēcpārdošanas vērtība - ja izdomāsiet pēc kāda laika pārdot savu trenažieri, tad neviens negribēs no jums pirkt trenažieri, kurš čīkst, grab un visādi citādi nestrādā kā vajag. Life Fitness trenažieri arī pēc desmit gadu lietošanas strādā un izskatās lieliski, jo tajos tiek izmantoti tikai augstvērtīgi materiāli, un šos trenažierus ir izstrādājuši vadošie dizaineri.