Airex Balance-pad Solid līdzvara spilvens, zils

Airex Balance-pad Solid līdzvara spilvens, zils
  • Airex Balance-pad Solid līdzvara spilvens, zils

Airex Balance-pad Solid līdzvara spilvens, zils

  • Ražotājs Airex
  • Artikuls BALANCEPADSOLRB
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
Ši prece nav noliktavā -
69.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

fitnesaveikals-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
Balance-pad Solid ir līdzvara spilvens ar augstu blīvumu, kas ievērojami palielina cietības pakāpi. Tādējādi apmācība tagad var būt vēl daudzveidīgāka, jo ķermenim jāpielāgojas jauniem faktoriem. Pateicoties Balance-pad Solid izturībai, to var arvien vairāk izmantot arī funkcionālajos treniņos.Balance-pad Solid ir ārkārtīgi stingrs un izturīgs ar optimālu amortizācijas efektu. Balance-pad Solid sver vienu kilogramu un tāpēc ir smagāks par Balance-pad Elite. Nepieciešams funkcionālo treniņu entuziastiem un katram fizioterapeitam, kurš jau strādā ar Balance spilventiņiem.Jaunais Balance-pad Solid būs neaizstājams rehabilitācijas jomā, jo tas ļauj pacientiem vēl ātrāk pielāgoties apmācībai.

 

AIREX ir vadošais līderis vingrošanas paklāju ražošanas tirgū. Šī zīmola pirmssākumi meklējami 1960. gados, kas nozīmē to, ka tas ir ar mums jau vairāk kā 60 gadus. Airex apgalvo, ka tas ir tieši tik labs, cik tas ir pateicoties Šveices mentalitātei - tiekšanās pēc pilnības, inovācijām un kvalitātes, kas ilgst mūžību. 

Airex produkti ir izgatavoti no 96% saspiesta gaisa, kas padara tos unikālus visā pasaulē. Pateicoties 60 gadu pieredzei, Airex ir lepni par savu produktu kvalitāti, kas ļauj ikvienam savā vingrošanas zonā justies ērti. Visi produkti ir izgatavoti no dabai draudzīgiem materiāliem. Ienāc mūsu veikalā un pārliecinies pats par Šveices zīmola jogas, fitnesa un fizioterapijas paklāju kvalitāti!

Airex mudina ikvienu atkāpties no ikdienas kņadas, stresa, raizēm un iekārtoties savā vingrošanas zonā ar Airex paklājiem.

Airex Katalogs:

Dibinātājs: Emil Brunner un Hearbert Lindemann      Galvenais birojs: Sins, Šveice      Zīmols: Patentēts 1952. gadā, Sins

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2008

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

8'267

preces

━━

zīmolu varat sastapt

104+

sporta zālēs

━━

Baltijā esam tiešais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━