Lifespan E3i Eliptiskais trenažieris

Lifespan E3i Eliptiskais trenažieris
Lifespan E3i Eliptiskais trenažieris
Lifespan E3i Eliptiskais trenažieris
Lifespan E3i Eliptiskais trenažieris
  • Lifespan E3i Eliptiskais trenažieris
  • Lifespan E3i Eliptiskais trenažieris
  • Lifespan E3i Eliptiskais trenažieris
  • Lifespan E3i Eliptiskais trenažieris

Lifespan E3i Eliptiskais trenažieris

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls E3i+
  • Ir Rīgas noliktavā: 1
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
1573.00€
262.17
/mēn
79.98
/mēn
Mēnešu skaits

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

Lifespan E3i+ Eliptiskais trenažieris

LifeSpan Fitness E3i+ Eliptiskais trenažieris ir radīts priekš intensīviem treniņiem mājas apstākļos ar lielu LCD ekrānu, ierīču turētāju telefoniem vai planšetēm, iebūvētas audio sistēmas, USB un pat ar pudeles turētāju. Kā arī komplketā ar trenažieri tiek piedāvāta LifeSpan Bluetooth 4.0/ANT+ sirds ritma mērīšanas jostiņa, kuru ļoti vienkārši ir savienot ar Eliptisko trenažieri. Treniņi nekad nebūs garlaicīgi ar šo elipteri, jo tiek piedāvāti 20 dažādi pretestības līmeņi, 20 slīpuma maiņas līmeņi. Trenažierim ir 50.8cm sliedes garums, lai katrs veiktais solis būtu daudz efeketīvāks un ērtāks. Kā arī pedālis balstās uz diviem gultņiem, kas padara treniņu daudz drošāku, stabilāku un daudz komfortablāku par citiem eliptiskajiem trenažieriem.

Kāpēc tieši Lifespan E3i+ Eliptiskais trenažieris?

 

Patīkams treniņs

Pateicoties 15kg spararatam, ergonomiski nokalibrētajam Q-leņķim, dubultajiem gultņiem un 50.8cm sliedes garumam, treniņš ar šo eliptisko trenažieri ir ļoti līdzīgs skriešanai pa mežu, gludi, droši, ērti un efektīvi. E3i eliptiskais trenažieris ir domāts gan priekš iesācējiem, gan arī sporta entuziastiem augumā no 170-200cm. Spararats ir novietos trenažiera priekšā, kas rada vēl patīkamāku sajūtu trenējoties, pateicoties sliedes garumam. 

 

Patentēta CoreBalance Tehnoloģija

Ir ļoti savrīgi, lai Jūsu treniņš būtu simetriski vienāds, samazinot risku traumēt locītavas un mugurkaulu. Pateicoties CoreBalace sistēmai, katrs Jūsu solis tiek reģistrēts un parādīts uz ekrāna, lai Jūs redzētu pievienoto piepūli katrai kājai. Zinot šo informāciju, Jūs varat izlīdzināt katru savu soli uz trenažiera, padarot treniņu daudz drošāku un efektīvāku.

 

 

 

Ļoti dažādas un izaicinošas treniņu programmas

E3i+ eliptiskais trenažieris piedāvā dažādas izaicinošas treniņu programmas, 20 dažādi pretestības līmeņi, slīpuma maiņa līdz pat 20%. Šim trenažierim ir bezkontakta magnētiskās bremzes, kas nozīmē, ka Jūs varat automātiski mainīt pretestības līmeņus, pielāgojot tos savām vēlmēm. Eliptiskais trenažieris piedāvā 21 dažādas treniņu iespējas, 17 iepriekš izveidotas treniņu programmas (5 svara samazināšanas programmas, 5 "Healthy living" programmas, 7 sporta programmas, 2 sirds ritma kontroles programmas un 2 manuāli maināmas un pielāgojamas programmas savām vēlmēm).

 

Pilnīga stabilitāte 

E3i+ Eliptiskā trenažiera stabilitāte ir cieši saistīta ar tā izturību, kas ir līdz pat 170 kg, izturīgu rāmi, dubultajiem gultņiem, lieliem un smagiem pedāļiem, smagu spararatu, kas padara šo eliptisko trenažieri par tik stabilu, ka pat vēloties to būs grūti nogāst. Eliptiskā trenažiera sliedes garums ir 50cm, kas ir perfekti piemērots cilvēkiem augumā no 170cm līdz pat 200cm. Atstarpe starp pedāļiem ir tikai 10cm, padarot treniņu par ļoti realistisku, kā arī novērš traumas iespējamību locītavās.

 

Eliptiskais trenažieris treniņiem mājās 

LifeSpan E3i+ eliptisakis trenažieris ir ideāls treniņiem mājas apstākļos. Tas ir kompakts, tikai 193cm garumā, 61cm platumā un 175cm augstumā, ietilpstot gandrīz jeb kurā istābā. Maksimālā izturība ir 170 kg, domāts priekš intensīviem un ilgiem treniņiem mājas apstākļos. Kā arī trenējoties Jums ir iespēja pieslēgt audio sistēmu un klausīties cik vien skaļi gribat un ko vien vēlaties. Ar E3i+ trenažieri intensīvs un interesants treniņš ir rokas stiepiena attālumā. 

 

 

 

Planšetes un telefona turētājs apvienojumā ar aduio sistēmu padara Jūsu treniņu daudz izklaidējošākus

Eliptiskais trenažieris ir aprīkots ar parocīgu ierīču turētāju, kā arī sistēmu, lai varētu viegli un ērti saslēgt telefonu vai planšeti ar trenažieri un izmantot to kā ekrānu, kur tiks parādīti visi aktuālākie treniņa dati. Iebūvētā audio sistēma sniedz Jums iespēju klausīties mūziku ar kvalitāti, vai pat skatīties mīļākos raidījumus treniņa laikā. Kā arī ar USB portu ir iespējams uzlādēt savu telefonu treniņa laikā. Viss kas padara treniņu daudz jautrāku un interesantāku ir ierīkots šajā trenažierī!

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogs:

  

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions (L x W x H)

200 cm x 61 cm x 175 cm

Package Dimensions (L x W x H)

165 cm x 64 cm x 84 cm

Product Weight

100 kg

Max. User Weight

170 kg

Stride Length

51 cm

Pedals

Oversized, cushioned pedals

Distance between the pedals

10 cm

Incline

20 levels

Automatic incline

Yes

Resistance Levels

20

Resistance System

Frictionless magnetic mesistance

Bottle Holder

Yes

Handle Bars

2 PVC handle bars with contac heart rate sensors and chest strap receiver

Quick-key Control

Yes

Classification

Intense home use

Compatible with IHP

Yes

Rollers

Dual roller wheels per pedal

Flywheel

At the front - 15 kg

CoreBalance Technology

Yes

Transport

2 front-mounted wheels

Railsystem

Double rails

Heart Rate Monitoring

The LifeSpan bluetooth 4.0/ANT+ heart rate monitor with chest strap (is included)

 

Display Area

19 cm TFT blue backlit LCD display

Readouts

15 - Time, speed, calories, watts, stride count, CoreBalace, ramp levels, resistance level, date and clock, calories burned, hear rate, avarage watts, stride count per minute (SPM), calories burned rate per hour

Graph View

Yes

Exercise Programs

21 - 2 heart rate control programs, 2 customizable user programs

17 preset programs - 5 weight management programs, 5 "Healthy living" programs, 7 sports trainings

QuickSet Button Control

4 ramp buttons, 4 resistance buttons

Tablet Compatibility

Yes

Mediaholder

Yes

Bluetooth-interface

Yes

Audio

Yes

USB Port

Yes

Set-up Hight

30 cm

Heart rate control

2 heart rate sensors at the armrests and bluetooth-connectivity to use an optional chest strap (5k) to measure your heart rate

Intelli Key

Yes

Nesen nopirka