Slēgts!

Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade

Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade
Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade
  • Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade
  • Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade

Eleiko XF Bar - 20 kg, second grade

Informācija par produktu

  • Ražotājs Eleiko
  • Artikuls 3085116SG
  • Ir Rīgas noliktavā: 10
534.82

Preces cena norādīta ar PVN

Ja meklējat labāko daudzfunkcionālo spēka un izturības treniņu stieni, XF stienis ir īstais variants. XF stienis ir izstrādāts un konstruēts tā, lai tas būtu īpaši piemērots funkcionāliem fitnesa treniņiem, un tas apvieno rotējošos un fiksētos gultņus, lai nodrošinātu optimālu griešanos ātrai olimpiskajai kustībai, neapdraudot sniegumu smagos spēka celšanas darbos. XF stienis, kas ir ideāli piemērots fitnesa sportistiem un tiem, kas trenējas mājās, nodrošinot līdzsvarotu saķeri ar pilnīgu kontroli, vienlaikus saglabājot komfortu intensīvos treniņos.

OPTIMĀLA ROTĀCIJA

Pārveidotā uzmavu konstrukcija ir īpaši izstrādāta, lai nodrošinātu stabilāku un kontrolētāku rotāciju. Rotācija ir optimizēta vienmērīgai veiktspējai zem slodzes, dodot pacēlājiem vairāk savienotu un precīzāku pieredzi.

IZTURĪBA

Pārveidotie gultņi, uzlaboti eļļošanas procesi un putekļu necaurlaidīgs blīvējums ļauj kritiskās daļas labi ieeļļot un darboties pēc iespējas labāk ar minimālu apkopi.

STIPRS, BET LOKANS

Uzlabotā patentētā zviedru tērauda virsmas apstrāde un sacietēšanas process, lai padarītu  stieņus vēl spēcīgākus, nezaudējot leģendāro elastību, kas veido kāroto "Eleiko sajūtu" pamatu.

PĀRVEIDOTA SAĶERE

ŠĪ stieņa saķere ir ideāli piemērota fitnesa sportistiem vai ikvienam, kam patīk intensīvas augsta atkārtojuma sesijas. Šī vieglā saķere nodrošina pilnīgu kontroli un stabilu kontaktu, vienlaikus saglabājot komfortu intensīviem apjoma treniņiem.

VIENKĀRŠOTS SPĒKS

Šis stienis ir paredzēts daudzfunkcionāliem spēka un izturības treniņiem, un tam ir rotējošu un fiksētu gultņu kombinācija, kas nodrošina lielisku griešanos ātrai olimpiskajai kustībai, neapdraudot sniegumu.

MAGNĒTISKĀ BIRSTE

Katrs stienis tiek piegādāts ar birsti, lai pēc lietošanas notīrītu krītu no stieņa. Ielīmējiet to piemēram, krīta statīvā vai platformas rāmī - rokturī esošais magnēts notur birsti tur, kur jums tas visvairāk nepieciešams.

ARTICLE CODE 3085116

LENGTH 2200 mm / 86.61 in.

WEIGHT 20 kg / 44.09 lbs

WARRANTY 12 years 

COLOUR Silver

CERTIFICATION None

GRIP SURFACE Chrome

SLEEVE SURFACE Chrome

BEARINGS AND BUSHINGS Needle bearings and bushings

GRIP MARKING Hybrid 

KNURLING 1.0 - Mild Knurling 

MAX LOAD 1500 kg / 3306,93 lbs

DUSTPROOF SEAL Yes 

GRIP DIAMETER 28 mm / 1.1 in.

SLEEVE DIAMETER 50 mm / 1.97 in.

FLANGE WIDTH 30 mm / 1.18 in

nesen nopirka

Sadarbības partneri

Fitnesa Blogs
Gfitness
LVFA
PAVEIKTIE PROJEKTI